DALL·E 2024-02-04 21.48.33 - Design an image of a joyful, cartoonish character inspired by the whimsical and colorful style of children's television shows, similar to Teletubbies

Rekrutacja

Warszawa

Zapisy w roku szkolnym

Nasze przedszkole przyjmuje nowych przedszkolaków przez cały rok, włącznie z okresem wakacyjnym, który trwa przez lipiec i sierpień. Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem swojego dziecka, zachęcamy do pobrania i wypełnienia karty zgłoszeniowej, którą można znaleźć poniżej. Wypełnioną kartę prosimy przesłać na nasz adres email: m.kedzierska.przedszkole@gmail.com Istnieje również możliwość dostarczenia formularza bezpośrednio do naszej placówki lub wypełnienia go na miejscu.

Przyjmujemy dzieci, które ukończyły 2,5 roku. Po otrzymaniu karty zgłoszeniowej, skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej, aby umożliwić dziecku rozpoczęcie nauki w naszym przedszkolu od następnego miesiąca.

Zapisy poprzez rekrutację

Nasza placówka edukacyjna aktywnie uczestniczy w corocznym procesie rekrutacji organizowanym przez miasto. Daje to rodzicom możliwość zapisania dziecka do naszego przedszkola poprzez wybór nas jako preferowanej placówki w ramach miejskiego systemu rekrutacyjnego, oprócz możliwości bezpośredniego zgłoszenia się do nas.

Przedszkole Wesoły Teletubiś

Warszawa
ul. Skarbka z Gór 7A
tel. 516-524-519
tel. 504-608-153
e-mail: m.kedzierska.przedszkole@gmail.com